Новини

Верхня ГЕС Бучача: шкода чи добро?

Вже не один рік ведеться бесіда про відновлення верхньої ГЕС по вул. Галицька, на місці старої, за універмагом. Облаштування відпочинкової зони чи інших речей. Що нам це дасть? Який негатив, чи навпаки, позитив ми отримаємо у цьому випадку?

Жертви НКВД під церквою

Яка ціна хвилини, години, дня, року ? Ми пізнаємо лиш тоді, коли втрачаємо …. Наша історія зіткана з таких коротких миттєвостей, повз які ми постійно проходимо, які ігноруємо, бо все «нема часу».  Багато людей, які відійшли у вічність, могли б нам розповісти про минулі часи, постаті, життєві колізії чи трагічні сторінки історії нашого краю чи звитяг.  Тому ми зараз маємо більше запитань , ніж відповідей.  Хоча іноді доля посміхається і нам )).

Працівники культури вітають матерів

10 травня в Україні відзначали День матері. Свято, яке для нас,українців,хоч і видається новим, але з кожним роком впевнено утверджується в нашому календарі свят. Хоча це свято – тільки привід вкотре сказати, як сильно ми любимо своїх матерів.

Арт-двір відкривається, але в неті

Травень - місяць світлих надій і сподівань. Сподівань на те, що невдовзі карантин закінчиться і всі ми здорові знову вийдемо на прогулянку вулицями нашого містечка. А ще цього місяця бучачани та гості міста з нетерпінням чекають вже такої звичної події – відкриття Арт-двору.
Поговоримо про це з автором ідеї та натхненником, головою громадської організації «Бучач-Арт» Віктором Гребеньовським .

Сакура в Бучачі

Багато міст діляться радістю, адже в них розцвіла сакура. Доки ботанічні сади, парки зачинені, весняне дерево буяє без людської уваги. Та помилуватись ним все ж таки можна. Де саме? В нас, в Бучачі. 

Ви маєте Паску, а ваш сусід?

За декілька  днів, в НАС найбільше Християнське свято, декілька років ми робили проект "Відсвяткуємо Великдень разом", це проект для одиноких, старших людей, які самі залишилися вдома і не відчувають тих свят, бо вони одинокі.