Новини

Поліцейські та громадські активісти разом протидіятимуть екологічним злочинам

Поліцейські та громадські активісти разом протидіятимуть екологічним злочинамСпільна нарада керівництва Бучацького відділення поліції та громадського об’єднання «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля»  відбулася 13 жовтня у районному поліцейському відомстві. Присутні обговорили методи протидії кримінальним правопорушенням у сфері екології та видобутку природних ресурсів.

На Бучаччині під колесами авто опинився студент, а водій втік

На Бучаччині під колесами авто опинився студент, а водій втікІз політравмою, відкритою черепно-мозковою травмою та відкритим переломом лобної кістки, із забоєм головного мозку, в церебральній комі, закритим переломом плечової кістки та в шоці важкого ступеня до лікарні госпіталізували студента другого курсу політехнічного університету.

Школярка з Бучаччини тричі втікала з дому через кохання

Школярка з Бучаччини тричі втікала з дому через коханняВ п’ятницю, 6 жовтня, до правоохоронців звернулася жителька Бучацького району й повідомили, що її 16-річна прийомна донька 4 жовтня пішла до свого знайомого й відтоді додому не повернулася.

В Бучачі масова палять листя та рослинні залишки, а за це передбачено великий штраф

В Бучачі масова палять листя та рослинні залишки, а за це передбачено великий штрафОстанні декілька днів, Бучач перетворився на Сеул, чи якийсь інший мегаполіс покритий смогом. А все через безвідповідальних містян, які спалюють листя та рослинних на своїх земельних ділянках. Щоправда ці містяни думають, що вони справжні галицькі ґазди, але це не так!

На Бучачині через дитячі пустощі шестикласник потрапив в реанімацію

На Бучачині через дитячі пустощі шестикласник потрапив в реанімаціюНа Бучачині 12-річний школяр потрапив в реанімацію з закритою черепно-мозковою травмою та підозрою на перелом основи черепа. На лікарняне ліжко його вклав старший на два роки товариш. Причина біди - дитячі пустощі.