Спорт

Високі досягнення юних спортсменів Бучаччини

Нещодавно у Скадовську відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. У змаганнях взяли участь десятки спортсменів з усієї України. Серед них – бучачанин Роман Гудз.

Наталія Стребкова виборола срібло

Наталія Стребкова виборола сріблоСьогодні, 15 липня 2017 р., на Чемпіонат Європи серед молоді Наталія Стребкова, дружина Бучаччанина Івана Стребкова, виборола срібло в трьох кілометровій дистанції з результатом 9:44'52.

Наталія Стребкова приймає участь в Чемпіонат Європи серед молоді

Сьогодні, 13 липня 2017 р., розпочався Чемпіонат Європи серед молоді в якому приймає участь дружина Бучаччанина Івана Стребкова, Наталія Стребкова.

Три медалі Наталі та Івана Стребкових на чемпіонаті України з легкої атлетики

Головний старт національного зимового сезону - чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні - впродовж трьох днів тривав у манежі Сумського державного університету. Основним завданням цих змагань, окрім визначення переможців та призерів, відкриття нових імен і нових рекордів, став відбір на участь в чемпіонаті Європи, який 3-5 березня пройде в Белграді (Сербія). Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, успішно виступили на всеукраїнській першості у Сумах тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови, які представляють ФСТ «Динамо» та ШВСМ (тренери Ігор Сташко, Олександр Степанюк).