На Бучаччині вшанували Героїв Небесної Сотні
Після поминального Богослужіння відбувся зворушливий реквієм, який підготували місцеві школярі, насамкінець якого, мати (Оксана Олексіївна Костенко) Героя Ігоря Костенка подякувала присутнім за те, що пам’ятають за жертву, яку склав її син та Герої Небесної стоні і полеглі воїни АТО, щоб Україна була вільна та незалежна.
Серед тих, які прибули вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні також були і однокурсники Ігоря Костенка.
powered by social2s