Анонс газети «Нова доба» за 12 вересня 2008 р.
у міському парку на Південному міськрада незабаром збудує співоче поле * У недiлю наш старовинний Бучач вiдзначить своє свято - 748 рік * Бучацька райрада - срiбний призер обласної спартакiади. * Свято меду у Бучачi. * Пiдсумки збору врожаю. * Скверик Лесi Триньки . * У ресторані на поминках ніхто не економить. * Тернова хустина. Присвячується Ганнi Козар-Гевi iз с. Заривинцi. * Найактивнiше громадське майно на зборах селян захищала 84 - рiчна Марiя Семенiвна Непийвода. Як же не поспiлкуватися з нею? народження. *
- За генеральним
планом у міському
парку на Південному
міськрада незабаром збудує
співоче поле під
відкритим небом.
- У недiлю наш старовинний Бучач вiдзначить своє свято - 748 рік народження. Традицiйно будуть урочистостi у мiському скверi i вже стало доброю традицiєю напередоднi святкування запрошувати до розмови мiського голову. Цьогорiч наш дiалог доповнимо вiдповiдями мера на запитання читачiв «Нової доби» - у понедiлок в редакцiї вiдбувся прямий зв’язок Омеляна Оверка з жителями мiста.
- Подвiйнi стандарти Кремля: Абхазiю визнали, а Чечню?
- Росiйсько-грузинський конфлiкт i Україна.
- Бучацька райрада - срiбний призер обласної спартакiади. 5 i 6 вересня Бучаччина приймала учасникiв четвертої обласної спартакiади працiвникiв органiв мiсцевого самоврядування. Змагання вiдбувалися в оздоровчому комплексi «Лiсовий», що у Скоморохах.
- Свято меду у Бучачi. Минулої недiлi зiбрались пасiчники району на нараду. Дiлились досвiдом, порушували проблеми галузi, висловлювали стурбованiсть і тривогу про майбутнє бджiльництва.
- Займатися бiзнесом в Українi гiрше, нiж у Зiмбабве. Україна в рейтингу Всесвiтнього банку за складнiстю ведення бiзнесу (Doing Business 2009) зайняла 145 мiсце, опустившись на один пункт у порiвняннi з минулим роком.
- Пiдсумки збору врожаю. У районi завершено збирання раннiх зернових, тож можна пiдвести першi пiдсумки жнивної кампанiї.
- Заява Тернопільської регіональної та Бучацької територіальної організацій Народного Союзу «Наша Україна».
- Про поточну політичну ситуацію в державі.
- Позиції Уряду та БЮТ щодо російсько-Грузинської війни.
- Історія розпаду коаліції.
- Вiйт виходив з церкви, ставав на дорозi i просив: «Людоньки, будуймо клуб, бо нема де у Сновидові нi гуляти, нi вистави грати» . Коли вперше приїхала до Сновидова, то була вражена будинком культури - то справжнiй палац. Чомусь думалося, що у вiддаленому селi хтозна чи й старий клуб є. А тут - i вiдносно нова будiвля красується, i старий будинок «Просвiти» добре зберiгся. Правда, його продали з аукцiону. Втiм, старенькi люди, що своїми руками його будували, не дуже розумiють усi нюанси приватизацiї, тому бурхливо висловлюють своє невдоволення цим фактом. Найактивнiше громадське майно на зборах селян захищала 84-рiчна Марiя Семенiвна Непийвода. Як же не поспiлкуватися з нею? Хто, як не вона, згадає, як будувалася читальня i, загалом, як тодi жилося?
- Скверик Лесi Триньки . Хочу розповiсти про гарну людину, двiрника Лесю Триньку, яка прибирає скверик над Стрипою в Бучачi.
- Хлопцi креслили, а дiвчата писали твори. Нещодавно 30-рiчний ювiлей закiнчення Бучацької середньої школи (нинi гiмназiї) вiдзначили випускники 1978 року.
-
У ресторані на поминках ніхто не економить. Прочитала в «НД» (№32 вiд 15 серпня 2008 р.) статтю п. Стефанiї Заєць «Навiщо вiнки та пишнi застiлля?» i хочу сказати, що парастас (хлiб, цукор та за бажанням iншi продукти) на похоронi має бути. У церквi також є жертовник, щоб на вiдправи давати пожертвування. Так було завжди.
-
Тернова хустина. Присвячується Ганнi Козар-Гевi iз с. Заривинцi. Жiнцi 85 рокiв. З чоловiком прожила декiлька мiсяцiв, забрали, закатували, а син через ворогiв прийняв страшну смерть (повiсився). Вiн вчився в Тернополi в фiнансово-економiчному iнститутi i тут, в Заривинцях, закiнчився його життєвий шлях. Мама все життя сама, як билинка. Мудра жiнка, щира українка.
А також реклама, вітання та телепрограма.