Що робити, коли банк не повертає Ваш депозит?!
Ви мали необережність і повірили в широко рекламовані пропозиції банків та котромусь з них довірили свої кровні. Минув час. Термін договору ( чи угоди) закінчився і Ви чудово розумієте, що замість того, щоб заробити ви втратили на курсі гривні, що найменьше в двічі, якщо до цього поверх 20 відсотків річної інфляції, то ті кілька відсотків річних по банківському депозиту, які в кращому разі вам виплатить банк, стануть мізерною втіхою.
Що робити, коли термін депозиту закінчився, а гроші банк не повертає?
В першу чергу не панікувати і не знервуватись. Ви повинні показати, що ви розумна, зважена людина і здатна справитись із цією ситуацією. Отож до боротьби!
Перш за все напишіть заяву на ім’я керуючого банком із проханням видати Вам повну суму вкладу в зв’язку із закінченням терміну договору (угоди). До заяви додайте копії всіх банківських документів.
Занесіть все це до керуючого банку та обов’язково зареєструйте. На копії Вашої заяви Вам повинні поставити відмітку про реєстрацію. Якщо протягом 10 днів Вам не повернули коштів, то наступним кроком буде заява на ім’я прокурора району з проханням законність дій банку. До цієї заяви Ви також додаєте копію банківських документів та копію заяви, що Ви подавали в банк.
Якщо банк не реагує на прокурорське втручання, то набирайтесь терпіння, шукайте доброго юриста, який би допоміг Вам написати позовну заяву до суду. І якщо Ви вирішите судитись, то не забудьте до вимог перед банком внести пеню, що нараховується на кожен день простроченого платежу, моральну шкоду, яку Вам завдано в зв’язку з тим, що ви не змогли витратити ці гроші на лікування батьків чи дітей, придбання нерухомості чи розвиток власного бізнесу, а також індекс інфляції за період простроченого платежу.
В разі задоволення судом Ваших вимог, вже судовиконавці будуть займатися клопотом повернення Вам депозиту.