Соціум

На Бучаччині вшанували Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 19 лютого 2017 р., представники ГО «Волонтери Бучаччини» та ветерани АТО відвідали село Зубрець Бучацького району, де прийняли участь в поминальному Богослужінні за Героями Небесної Сотні та Героями України, уродженцями нашого краю, Ігорем Костенком та Василем Мойсеєм.

Завтра відбудеться обговорення проекту пам’ятника Героям Небесної Сотні

Завтра, 17 лютого, у великому залі засідань районної ради о 10 годині відбудеться громадське обговорення щодо визначення проекту пам’ятника або пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні в місті Бучач та його місце розташування.

У Бучачі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вже сивочолі, але з бойовим духом і відданістю військовій присязі, під звуки духового оркестру, чоловіки пройшли від церкви Покрови Пресвятої Богородиці до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям в Бучачі, де відбувся мітинг-реквієм.

В Бучачі дискутують, де і який пам’ятник встановити Небесній Сотні

7 лютого 2017 р. в приміщенні Бучацької районної державній адміністрації відбулася зустріч-дискусія з нагоди спорудження пам’ятника Небесній Сотні в нашому місті.

«Кроха» про Зінича: «Він міг стати другим Пироговим, але загинув у ДАП»

Пропонуємо Вашій увазі статтю про медика Ігоря Зінича, який врятував життя Ігоря Римара в Донецькому аеропорті.

В Бучачі відбувся шаховий турнір «Дякую тобі, тату»

15 січня 2017 р., в Бучачі, а саме в ресторані «Водограй», відбувся міжрайонний шаховий турнір «Дякую тобі, тату» присвячений пам’яті сильного шахіста Івана Ільковича Рибака, батька організатора Івана Івановича Рибака.