Американка вдруге береться за чищення Стрипи від сміття

Американка вдруге береться за чищення Стрипи від сміттяНа Тернопільщині волонтерка Корпусу миру з Каліфорнії організувала проект Зелена угода. Вже вдруге запрошує бучачан долучатися до прибирання річки Стрипи.

Вперше річку прибирали напередодні Дня міста, 30 липня. Тоді за дві години заповнили 25 мішків для сміття. Цього разу Кароліна Кауфман знову запрошує охочих допомогти зібрати сміття з річки.

Чищення Стрипи відбудеться цієї суботи, 9 вересня, в Бучачі. Початок о 12 годині в центральному парку міста. Збір біля фонтану.

— Ми почистимо Стрипу! Ми будемо у воді збирати сміття, отож будь готовий! Ми рекомендуємо вам принести рукавички та старе взуття або чоботи, — пишуть в спільноті Зелена угода у Фейсбуці.

Волонтерка Кароліна Кауфман спілкується українською, розповіла, що це лише початок.

— Я вірю що Стрипа – це кров в Бучачі. Коли річка брудна — значить все місто брудне. Ми залежимо від Стрипи, бо де вода, там життя. Я зараз пишу грант на отримання коштів на нові смітники та місця для куріння. За те, що реалізуємо, має бути відповідальність як у нас, так і в жителів Бучача, — каже Кароліна.

До слова, волонтерка Корпусу миру зі США житиме в Україні ще шістнадцять місяців.

— Я давно знала, що хотіла жити закордоном, але не знала де. Корпус миру вирішив де вони хотіли мене. В Україні ми (Корпус миру) маємо майже 300 волонтерів. Всі живемо в різних містах, які захотіли нас прийняти. Бучацька школа №2 виявили бажання, щоб я навчала англійської мови учнів. Це моя перша робота тут. Я також складаю проекти (як почистити річку, наприклад), де бачу потребу, – розповіла Кароліна Кауфман.

Усіх мешканців міста запрошують долучатися до чищення Стрипи від сміття.

doba.te.ua

Коментарі   

0 #1 Віталій 14.09.2017, 12:29
Приємно бачити таких людей, які прибирають не тільки за своїм парканом а і на інших материках, і не кажуть а я тут не смітив, а просто радіють красі і допомозі іншим.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити