На Тернопільщині взяли на хабарі керівника місцевої прокуратури (Фото)

На хабарі у 5 тисяч гривень сьогодні затриманий очільник Чортківської місцевої прокуратури, який проживає в Бучачі.
Як повідомила  у Фейсбук прес-секретар Генпрокурора України, очільник взяв гроші з підлеглого працівника — прокурора цієї ж прокуратури.
«Керівник Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області Рекуш О.Р. з метою отримання неправомірної вигоди від прокурора Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області М. висунув останньому вимогу надати йому грошові кошти у сумі 5000 гривень за ненастання для М. негативних наслідків за допущені в роботі недоліки, виявлені у ході перевірки працівниками ГПУ в середині березня 2017 р. під час планової перевірки дотримання прокуратурами Тернопільської області законодавства про попереднє ув’язнення, про національну поліцію та іншого законодавства щодо додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та адмінарештованих осіб у спеціальних установах тощо, що згідно розподілу обов’язків є безпосереднім напрямком діяльності М.
Після одержання від М. хабара у сумі 5000 гривень, слідчим Генінспекції ГПУ спільно із СБ України у Тернопільській області Рекуша О.Р. затримано у порядку ст. 208 КПК України», — написала прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.
«Слідчим Генеральної інспекції Генпрокуратури спільно із працівниками управління СБУ у Тернопільській області 22.03.2017 керівника Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області після одержання від підпорядкованого прокурора неправомірної вигоди у сумі 5 тис грн затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі проводяться першочергові слідчі дії, досудове розслідування триває», — йдеться в повідомленні на сайті Генпрокуратури України.
Фото - Фейсбук Лариси Сарган та сайт Генпрокуратури
 
Декларація за 2014, 2015, 2016.

Коментарі   

0 #3 вася 24.03.2017, 20:29
а гроші не обов'язково в руки пхати, їх можна підкинути і зробити з цього велике "шоу"
Цитата
0 #2 Роман 24.03.2017, 13:38
Цитую вася:
Це все підстава, яку організував працівник сбу Доскач, виходець з Бучача, через свого агента Маржана, який працює в прокуратурі Чорткова

Не обманюйте, йому що насильно в руки ті гроші пхали? Чось більше ніхто окрім вас не захищає цього "кристально" чистого ділка :P Можливо у вас родинні зв'язки?
Цитата
0 #1 вася 23.03.2017, 20:56
Це все підстава, яку організував працівник сбу Доскач, виходець з Бучача, через свого агента Маржана, який працює в прокуратурі Чорткова
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити